Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pracovní smlouva.

Autor Jiří
Předmět pracovní smlouva.
Dotaz Dobrý den mám PID podle §39 odst.1/a zákona č.155/1995 sb.Mám pracovní smlouvu na 15 hod.týdně můžu o tento důchod přijít?A ještě k tomu mám průkazku ZTP II.stupně.O tyto výhody mohu také přijít?PID my byl přiznán na 1 rok příští týden jdu na LPK.Na jak dlouho je pak přiznáván 3.stupeň a na koli let 2 stupeň? Za odpověd předem děkuji p.Přikryl

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jiří,

domnívám se, že pracovní úvazek 15 hodin týdně je tak na hraně. Záleží však na posouzení LPK. Pokud jde o dobu, po kterou Vám bude důchod vyplácen, to opravdu záleží na ČSSZ a nelze nikdy odhadnout jaké bude rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása