Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pracovni smlouva

Autor kristyna
Předmět pracovni smlouva
Dotaz

Dobrý den pane Kráso chtěla bych se zeptat v lednu my končí pracovní smlouva kterou by zaměstnavatel chtěl prodloužit na dobu neurčitou mohu tuto smlouvu odmitnout tak abych nemusela dát ze své strany výpověď protože syn musí na operaci a musela bych sním být doma asi 3 týdny  a v březnu bych nastupovala do nového zaměstnání s lepšíma podmínkama děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kristýno,

stačí když nepodepíšete novou smlouvu a tím nová smlouva na dobu neurčitou nemůže nabýt účinnosti. Zaměstnavatel by Vám měl dát podepsat minimálně dodatek ke smlouvě.

S pozdravem Václav Krása

 

 

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.