Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

pracovat

Autor ruzena
Předmět pracovat
Dotaz dobry den pane kraso mam svuj duchod muzu chodit na brigady a kolik hodin muzu udelat driv to bylo omezeny na 300 hodin jeto furt nebo ne dekuju ruzena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Růženo,

pokud pobíráte ID III. stupně a nemáte v rozhodnutí, že můžete pracovat za mimořádných podmínek, tak Vám doporučuji, abyste svůj pracovní úvazek měla v rozsahu asi tři hodiny denně. Pokud máte pouze brigádu, tedy smlouvu na DPP, je roční limit u takové smlouvy 300 hodin ročně.

Budu rád když rozkliknete reklamy na mém webu.

S pozdravem Václav Krása