Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce z domova

Autor petr odvářka
Předmět práce z domova
Dotaz

Dobrý den ,Vážený pane Krása nedávno jsem Vám  psal ohledně práce z domova podle nové noveli. Zde je moje otázka a vaše odpověd  http://www.vaclavkrasa.cz/poradna/dotazy-a-odpovedi/zamestnani-pri-pid-a-cid/prace-z-domova-novauprava--20353.html Dnes jsem byl na ÚP  a bylo mi řečeno ,že matka již mě nebude moc zaměstnat. Abyste mě správně pochopil matka má bydliště brněnská 1 sídlo firmi brněnská 1 a já pracuji pro ní a také mám bydliště na brněnská 1.  Na ÚP můj problém chápou a rádi by mě vyhověli  ,ale musí se řídit novou novelizací. Prosím o radu a pomoc  pokud přijdu o zaměstnání  budu mít velké problémi.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Odvářko,

já se domnívám, že to tak není, že ÚP si vysvětluje zákon podivně. Zkusím zjistit na MPSV ČR, jak byste měl postupovat.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji