Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prace v invalidnim duchodu

Autor Petr
Předmět Prace v invalidnim duchodu
Dotaz Dobrý den ,Pane Krása jsem v invalidnim důchodu 3 stupně mohu pracovat jen 3 hodiny denně daji se tyto hodiny sečíst za celý týden že bych pracoval třeba 3 dny po 7.5 hodině . Nevím jestli se dá počítat celý týden to je 7 dní včetně soboty a neděle.Toto bych chtěl také prosím upřesnit Děkuji mockrát za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,
 samozřejmě, že je možné sečíst hodiny, tak aby Vám to vyšlo zhruba na 15 hodin. Jinak není žádný problém. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.