Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce při PID

Autor Martin
Předmět Práce při PID
Dotaz Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na práci, když mám PID 3.stupně (39/2c) není schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek, mám možnost práce na 6 hodin týdně na Dohodu o provedení práce, musím tuto dohodu někde nahlásit? abych při dalším přezkumu v Lednu 2013 neměl problém že jsem to nikde nenahlásil? A nestalo se mi, že kvůli pár hodinám práce přídu o PID? Vím že doporučujete práci na 1/3 uvazku, což bych určitě splnil. Děkuji za odpověď!!!! Přeji pěkný den. Martin Schmidt

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

takovou dohodu nemusíte nikde hlásit. Jedná se o minimální zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása