Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prace pri inv.duchodu

Autor Prosím o radu
Předmět prace pri inv.duchodu
Dotaz Važený p.doktore, Už jste mi v minulosti pomohl.proto se opět obracím na Váa s prosbou!! Mám plný invalidní důchod 3.stupně,a mám nabídku prace na vrátnici/8.hod.smenaúú.Plnýivanv.dochod,/tep obou kčlí +tep kolena+páteř/vyhř.plotěnka/-Prace není náročná,ale nevím.zda nepřijdu o důchod.Prosím o radu!!! Moc dekuji jste super,bojujte dál!!!!! Moc dík a na odpověď se těší.Petr friedrich

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Friedrichu,

pokud máte ID dlouho a nechodíte na pravidelné kontroly zdravotního stavu, tak si myslím, že práci můžete příjmout. Jinak vždy doporučuji pracovat maximálně tři hodiny denně. 


S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.