Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce při ID 3. stupně

Autor Zuzana
Předmět Práce při ID 3. stupně
Dotaz Dobrý den pane Kráso, ještě před maturitou mi byl schválen částečný ID na oči, okolo maturity jsem onemocněla schizofrenií a když jsem měla přerušené studium mi byl schválen důchod 3. stupně a v papírech mám napsáno, že nemohu pracovat ani za mimořádných podmínek. Zajímalo by mě, kdybych se rozhodla studovat, zda by mi důchod vzali či snížili- což mi tvrdí má psychiatrička, nebo kdybych pracovala, tak na kolik hodin denně bych mohla, aby mi ho taky nevzali?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zuzano,

domnívám se, že Vaše studium by nemělo mít vliv na stupeň ID. Pokud byste chtěla pracovat, tak Vám doporučuji pracovat maximálně 3 hodiny denně, jinak byste mohla mít potíže s Vaším ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji