Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce při ČID

Autor Marie
Předmět Práce při ČID
Dotaz

Dobrý den , byl by jste tak laskavý a poradil mi v mém případě.Jsem v ČID a dosud pracuji

na poloviční úvazek v sociál.službách jako zdr.sestra na směnný provoz.Nyní mi zaměstnavatel

nabídl tu samou práci na plný úvazek.Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.Ráda bych 

věděla,jestli nepřijdu o ČID tímto přechodem na plný úvazek.

                                                Moc děkuji za odpověď,s pozdravem Halašková Marie         

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Halašková,

při ČID se předpokládá pracovní aktivita a myslím, že by neměl vadit ani plný úvazek.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.