Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce při 2.st. ID

Autor Pavla Uhlíková
Předmět práce při 2.st. ID
Dotaz

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné při 2.st. ID pracovat jako údržbář (zkrácená pracovní doba 35 h/týden). Nebyl by to problém u posudkové komise? Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Uhlíková,

domnívám se, že při II. stupni ID je možné pracovat jako údržbář, pokud se nejedná o příliš fyzicky náročnou práci. Velmi dobré je, že bude zkrácená pracovní doba, takže se domnívám, že by posudkový lékař neměl mít žádné připomínky při případné kontrole zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji