Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce po odebrání ID 3 stupně.

Autor Pavel
Předmět Práce po odebrání ID 3 stupně.
Dotaz

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat,když dojde k odebrání ID 3 stupně a je přiznán ID 1. nebo 2. stupně.Je možné začnout okamžitě pracovat bez omezení i když bude ID 3. stupně vyplácen ještě 13 měsícu nebo se může pracovat "na plno" až po těch 13 měsících ? Děkuji Pavel.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

v případě snížení ID z III. na II. či I. stupeň je možné začít již plně pracovat, neboť již nejste příjemcem ID III. stupně, pouze Vám je tato částka vyplácena na překlenutí období, kdy se předpokládá, že budete hledat zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása