Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce na plný úvazek po snížení ID

Autor Renata
Předmět práce na plný úvazek po snížení ID
Dotaz

Dobrý den, pane Kráso, od roku 2013 jsem v ID 3st., v prosinci loňského roku 2016 jsem byla na posouzení zdr.stavu a lékař stanovil ID 1st. / posuzována je schopna po vzniku inv.I stupně vykonávat soustavnou výdělečnou činnost jen v podstatě menším rozsahu a intenzitě/., Rozhodnutí o snížení ID mi ještě nepřišlo. Mám možnost nastoupit do práce na plný úvazek. Chci se zeptat jestli tímto, že nastoupím na plný úvazek můžu přijít o ID.? Mám nastoupit do práce až mi přijde rozhodnutí o snížení ID.??

Děkuji za Vaši odpověď. Renata

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Renato,

doporučuji Vám, abyste nastoupila do zaměstnání ihned. Můžete pracovat na plný úvazek, pokud tio není nějaká obtížná práce.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji