Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce na doma 2018

Autor Monika
Předmět práce na doma 2018
Dotaz

Dobrý den, trochu mě straší jedna z nových podmínek pro nárok na uzavření dohody s úřadem práce formulace cituji: (zaměstnával nadpoloviční většinu zaměstnanců, kteří jsou osobami se ZP, na pracovištích, která nejsou jejich bydlištěm,) vzhledem k to mu že jsem pracovník na domácím pracovišti.Psal jste mi- Tuto podmínku lze splnit i tak, že domácí zaměstnanec se dostavuje k zaměstnavateli nepravidelně několikrát za měsíc ke konzultacím a podobně. Ale na úřade řekli ne,že to nejde. Jsem bezradná a o práci bych přijít nechtěla.Děkuji Monika

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Moniko,

to je na zaměstnavateli, jak si to obhájí. NRZP ČR má také několik zaměstnanců, kteří část práce pracují z domu a není to žádný problém.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji