Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prace Gsus

Autor Renata Dudkova
Předmět prace Gsus
Dotaz Dobry den Krasa mam velkou prosbu jsem sluchove postizena.Nyni pracuji na Letisti Vaclava Havla u firmy Gsus .Asi v lednu jste nabizel praci pro zdravotne postizene uklidu na letisti?Platove podminky je od 10.000 az 15.000kc cisteho??Prosim potrebuji informace. Dekuji s pozdravem Dudkova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dudková,

ano, v lednu tohoto roku jsem uváděl tuto informaci na stránkách NRZP ČR.

S pozdravem Václav Krása

Znění informace:

Vážení přátelé,

před časem jsem Vás seznámil v informaci č. 88 s velmi zajímavou nabídku na zaměstnání od firmy GSUS a.s., Jugoslávská 3, 360 01 Karlovy Vary. Tato nabídka zaměstnání je určena především osobám s menším zdravotním postižením. Jedná se o úklid v nepřetržitém provozu letiště Václava Havla v Praze, kde bude osmi hodinový pracovní úvazek a mzda se bude pohybovat mezi 10 000 – 15 000 čisté mzdy, a to podle počtu odpracovaných hodin a příplatků za směnný provoz. Pokud budou pracovníci na poloviční úvazek, tak tato mzda bude poloviční výše. V odbavovacích halách a přidružených provozech (tedy směnný provoz) by měli zaměstnanci provádět úklid jak ručně (vytírání mopem, utírání prachu, vysypávání odpadkových košů....), tak i strojově – obsluhovat mycí automaty. Tato práce se provádí na větších rovných plochách, zejména v prostorech, kde se pohybují pasažéři, a není náročná na fyzickou sílu. Automaty jsou s POJEZDEM, a manipulace je velmi jednoduchá a každý pracovník bude odborně proškolen.

 

Úklid v kancelářských budovách je prováděn ráno, nebo v odpoledních hodinách (dle požadavku klienta). Jde o běžný ruční úklid, kdy se vytírá mopy, stírá prach, vynáší odpadky a vysávají koberce, jsou-li v objektu umístěny. Všechny úklidové činnosti se provádějí na základě domluvených ČETNOSTÍ, které jsou součástí smlouvy. To znamená, například, stírání prachu se provádí 3 x týdně, vždy v daný den. V podstatě se všechny úklidové práce opakují.

 

Nabídky zaměstnání můžete posílat přímo na zástupce firmy GSUS a.s. pana Romana Říhu, roman.riha@gsus.cz nebo na telefon 353 235 900 nebo 606 622 688. Případně můžete použít tzv. zelenou linku 800 33 11 89. Zaměstnavatel počítá, že přijme několik desítek pracovníků. Pokud hledáte zaměstnání a jste z okolí Prahy, tak prosím neváhejte a zkuste oslovit tuto firmu.

Přeposílám Vám tuto informaci opakovaně. Tento týden se uskutečnilo výběrové řízení přihlášených uchazečů. Zájemců o práci však bylo málo. Proto Vás prosím, abyste neváhali využít tuto nabídku. S firmou GSUS a.s. spolupracujeme již několik měsíců a jedná se o solidní firmu. Podrobnosti o firmě můžete zjistit na jejich webových stránkách www.gsus.cz. Na adrese http://www.gsus.cz/uchazec najdete elektronickou registraci uchazeče o zaměstnání v této firmě. Je možné se přihlásit i tímto způsobem.