Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce a příspěvek

Autor Lukáš Lupínek
Předmět Práce a příspěvek
Dotaz Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli si mohu k důchodů 3 stupně přividělat a pokud ano tak kolik si tak mohu přividělat abych nepřišel o důchod 3 stupně děkuji Ještě mám na vás dotaz už 9 krát jsem podával žádost o příspěvek na motorové vozidlo a pořád mi bylo zamítnuto a mojí doktoři už si neví rady co psát do zprávy chtěl jsem se tedy zeptat jaké mám ještě možnosti získat ten příspěvek děkuji předem za odpověďi

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Lupínku,

pokud nemáte v rozhodnutí o přiznání ID III. stupně poznámku, že můžete pracovat za mimořádných podmínek, tak Vám doporučuji, abyste pracoval maximálně 3 hodiny denně.

Pokud jde o příspěvek na nákup motorového vozidla, nenapsal jste mi vůbec, jaké máte postižení a důvody zamítnutí Vaší žádosti. Doporučuji Vám se obrátit v této věci na poradnu NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, telefon 266 753 427.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji