Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prace

Autor martin
Předmět prace
Dotaz

dobry den.chtel bych se zeptat jak to je kdyz mam inv.duchod 3 stupne a chtel bych aspon obcas pracovat,kolik hodin muzu odpracovat za rok.mam obavy ze az pujdu po roce na preskouseny,aby mi duchod treba nesnizili na 2 stupen.dekuji za odpoved,naschledanou.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

pokud nemáte v rozhoddnutí o přiznání ID větu, že jste osobou, která je schopna pracovat pouze za zcela mimořádných podmínek podle § 39, odst. 4, písm. f), zákona č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění, doporučuji Vám, aby Váš pracovní poměr nebyl větší než asi třetina pracovního úvazku.

S pozdravem Václav Krása