Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce

Autor Petr
Předmět Práce
Dotaz Dobrý den Pane Kráso mám invalidní důchod 3 stupně a posudkový doktor mi zaslal že múj stav je neměnný a tím další KLP s ohledem na charakter zdravotniho postižení již nestanovuji ,je tedy možné odpracovat za den víc jak 3 hodiny počítám tak ze 6 hodinamy

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

pokud Vám již nestanovil posudkový lékař další kontrolu, tak si myslím, že můžete zkusit pracovat na delší dobu. Upozorňuji Vás však na to, že posudkový lékař Vás může kdykoliv pozvat ke kontrole. Je to sice málo pravděpodobné, ale může to tak být.  

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.