Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prace

Autor petr
Předmět Prace
Dotaz

Dobrý den, Pane Krasa jsem v plnem invalidním důchodu mam moznost jit do prace, vym ze mohu delat 3hodiny denne jenže zamestatel chce abych pracoval 8 hodin od ponděli do středy a čtvrrtek a patek byt doma .Pote  ze se to rozpočte do celého pracovniho tydne po třech hodinach ,je to možne tak udělat

Děkuji moc za odpověd

 

 

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

domnívám se, že je to možné, jak píšete. Pokud několik dní budete doma a několik v práci. Posuzující orgán nezkoumá takto dopodrobna pracovní zařazení, ale spíše celkový rozsah.

S pozdravem Václav Krása