Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Práce

Autor Petr
Předmět Práce
Dotaz

Dobrý den byl mi přiznán ID 3,musel jsem rozvázat praconí poměr jelikož zaměstnavatel emá pro mě uplatnění,což plě chápu ve stavebnictví .Chci se zeptak kolik si můžupřividělat jestli vůbec.A na jakou smlouvu _?Známí mi nabídl prci jednatele společnosti stareat se o smlouvy atd cca.40 hodin měsíčně.Na jakou smlouvu se mám pokud to zvládnu se zaměstnat.A můžu být vůbec statutární orgán ,když mám ID 3.

Odpověd na dotaz:

Dobrý den pane Petře,

při pobírání ID III. stupně vždy doporučuji pracovat maximálně 3 hod. denně to znamená, že 40 hodin měsíčně je pod tímto limitem. Můžete mít normální pracovní smlouvu.

S pozdravem

Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.
Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.