Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce

Autor Tommi
Předmět práce
Dotaz

Vážený pane Kráso hledám práci poraďte mi jsem z České lípy není tu žádná práce,  ale já můžu dělat jen na 6 hodin denně ale to mě nikde nevezmou protože mám chronický zanět ledvin a diabetes když jdu na úřad práce tak mi vyjedou nějaké práce ale většinou je to pro zdarvé nebo je to něco co nemůžu dělat  protože nesmím dělat noční je to na nic. Měl sem práci hádejte u koho to by jste neuhodl u pana schwarzbacha v integraci ano taky sem platil 2600kč abych tu práci měl vám se řekne neplaťte tento příspěvek ale co má takovej člověk dělat když nic jiného není práce není pro zdravé na tož pro postižené omlouvám se ale štve mě to sem taky malé postavy (150cm)a s tou to výškou mám velké problémy nají práci co s tím ?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane,

chápu Vaši obtížnou sitauci a vím, že v současné době sehnat zaměstnání je velký problém u zdravého člověka, natož člověka se zdravotním postižením. Na druhé straně jsem přesvědčen o tom, že řešení není to které nabízel pan Schwarzbach, který parazitoval na lidech se zdravotním postižením. Nejlepší cestou jak sehnat zaměstnání je hledat na internetu např. na webových stránkách www.praceprozp.cz, které provozuje NRZP ČR, informovat se u přátel a docházet na úřad práce. Přeji Vám, abyste byl co nejdříve úspěšný.

 

S pozdravem.

Václav Krása