Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podpora v nezamestnanosti

Autor dana Červenkova
Předmět podpora v nezamestnanosti
Dotaz Dobry chtela bych se zeptat jestli mam narok na podporu kdyz nemam vkuse odpracovanych 12 mesicu? V poslednim zamestnani jsem pracovala 7 mesicu a ted jsem 4 mesic na neschopence a k 31.1.2015 mi ukoncili pracovni pomer, ale neustale jsem na neschopence. Ale zajimalo by me az ukoncim neschopenku jestli budu mit narok na podporu. Dekuji Červenkova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Červenková,

domnívám se, že máte bohužel smůlu, a že Vám podpora v nezaměstnanosti nebude přiznána. proto byste měla vytrvat na nemocenských dávkách a hledat si jiné zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása