Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Podnikání

Autor Pavel
Předmět Podnikání
Dotaz Dobrý den, vím že na toto téma zde bylo plno dotazů, ale já to z nech moc nechápu. Jsem v plném ID: Rozhodnutí mě příšlo takhle: Je invalidní z. 39 odst. 1 zákona č1 155/1955 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Jde i invaliditu třetího stupně dle z. 39 ods. 2 písm. c) cit. zákona. Není schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek. Už jste psal že podníkat se může ale doporučujete to nějak omezit, myslím že jste psal 3/4 dne (nejsu si jistej). To znamená kolik hodin denně? A kolik dohromady měsíčně děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

doporučuji pracovat maximálně na 1/3 pracovního úvazku.

S pozdravem Václav Krása