Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podminky v chranené dilně

Autor Pavlína
Předmět podminky v chranené dilně
Dotaz Dobrý den pane Kraso,jmenuji se Pavla je mi 39let a už od svych 17 mam roztroušenou sklerozu.Ted skoro uz 5 let pracuji v chraněné dilně,teda jestli se to tak dá nazvat.Pracujem na 7,5 hodin tydně,obcas chodime i v sobotu ale to je zatim dobrovolne,dělame pro automobilový prumysl a mame neuvěřitelný normy,mame dvě 15 minutovy prestavky.Nikdo nebere ohledy na naš zdravotni stav.Ja osobně si píchám v tydnu injekce a neni mi po nich dobře,necitim ruce a špatně se mi chodi,v praci to vědi,ale kdyz je mi špatně a jdu domu tak pak si to naddělavam.Nevite jestli se to dá nejak omluvit abych nebyla doma na neplacenym volnu.Uz jsme i podali stiznost na inspektorat prace za to jak s nami jednají a jaky mame normy ale nic se nedělo,prijela jen ko kvuli bezpecnosti prace.Nikdo nam neporadi,tak pišu vam.Kdyz mi odpovite budu rada s pozdravem P

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlíno, 

jediné řešení je, že mi na můj e-mail v.krasa@nrzp.cz napíšete spojení na Vás a název pracoviště. Potřebuji tel. spojení na Vás a případně odpověď inspektorátu práce na Vaši stížnost.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/