Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

plne invalidni pracovat?

Autor
Předmět plne invalidni pracovat?
Dotaz Dobry den Jsem neslysici 100%, mam 8500Kc 3. st plne invalidni dle §39 odst.1 pism.a) a ZTP prukaz, mohu pracovat? A kolik hodin denne mohu pracovat na smlouvu a kolik penez si mohu vydelavat? Dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane,

vždy doporučuji příjemcům III. stupně ID, aby pracovali 3 hodiny denně což by nemělo ohrozit jejich ID. U Vás je trochu specifická situace. Je možné, že v rozhodnutí máte poznámku, že můžete pracovat za mimořádných podmínek. Pokud tam takovou poznámku máte, tak byste mohl pracovat na plný úvazek. Takže si zkontrolujte rozhodnutí o přiznání důchodu.

S pozdravem

Václav Krása

Budu rád, když navštívíte reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz.