Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID Podpora

Autor Tomáš Resl
Předmět PID Podpora
Dotaz

Dobrý den, Pane Kráso , mám dotaz končí mi pracovní smlouva a jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti. Paní na ÚP mi řekla že nemám což mě příjde divné .Z jakého důvodu mám nárok nebo nemám děkuji Resl Tomáš

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Resle,

pokud jste příjemcem ID III. stupně a nemáte přiznán důchod s tím, že můžete pracovat pouze za mimořádných podmínek, tak skutečně nemáte nárok na podporu v nezaměstnanosti, protože máte příjem v podobě ID.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.