PID a zaměstnání

Dobrý den, děkuji za odpověď v posudkové správě mám napsáno že u mne došlo k poklesu pracovní schopnosti o 70% a jsem schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek.
 
Milan

Vážený pane Milane,

pokud máte poznámku v rozhodnutí o ID, že jste schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek, nemáte žádné omezení ve výdělečné činnosti. Musíte pouze prokázat při případné kontrole zcela mimořádné podmínky. například upravené úpracoviště, asistenci a podobně.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane,

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl/a Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.