Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID

Autor Hana Kochtová
Předmět PID
Dotaz

Dobrý den

 

pobírám plnný invalidní důchod III.stupně  a mám možnost pracovat na plný úvazek na 6 hodin denně. Ráda bych se zeptala zdali i při tomto stupni invalidity, pokud tato práce není náročná a na mou psychiku by mě naopak pomohla tak pokud bych  na tento hlavní pracovní poměr pracovala zdali bych o tento plný důchod nepřišla?

 

Děkuji Kochtová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kochtová,

pokud nemáte v rozhodnutí, že jste osobou, která může pracovat za mimořádných pracovních podmínek, můžete mít při kontrole ID problémy.

S pozdravem Václav Krása