Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID

Autor Homolkova Irena
Předmět PID
Dotaz Dobrý den Pane Krása,chci si zažádat o plný inv.duchod nemoci k mému věku jen přibívají.ale chtěla bych nadale chodit do prace doma bych se jen zblaznila .prosím Vás to musím u komise říct že chci chodit do prace? Ptám se jelikož má sestra ma plny inv. duchod a do prace nesmí jinak by ji ho odebrali. a to mohu pořad pracovat na plny uvazek.? PŘEDEM MOC DĚKUJI ZA ODPOVED HOMOLKOVA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Homolková,

u komise nemusíte nic říkat, ale také není pravda, že u plného invalidního důchodu nemůže příjemce pracovat. Vždy doporučuji, aby příjemce ID III. stupně pracoval maximálně 3 hodiny denně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji