Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ozz

Autor marie
Předmět ozz
Dotaz

Dobry den,pane Krasa velmi si Vas važím a chtela bych  Vas poprosit ,co mam delat v me situaci.Mam uznanou ozz od prosince 2011.Od  rku 2010 jsem na up a nemuzu sehnat zamestnani.Všude kde se ptam a reknu ,že zadam praci na zkraceny uvazek a mam ozz,tak me nechteji s tim, že ozz je jen do roku 2014 a oni si radeji vezmou clověka s inv.důchodem.Už nevim , co mam dělat.Částečny důchod mi neuznali a ja na plny uvaze se zdrav.post.nevydržím.Děkuji za odpověd a přeji krasny den.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

doporučuji Vám, abyste zkusila hledat práci na této adrese v sekci práce pro OZP. http://www.sprace.cz/.

 

S pozdravem Václav Krása