Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

OZZ 2018

Autor Bohuslav
Předmět OZZ 2018
Dotaz Dobrý den pane Kráso,kolik bude předpokládaný státní příspěvek pro zaměstnance s OZZ - trvale,pro firmy zaměstnávající více jak 50% OZP ?? A budou mít vůbec tyto osoby s OZZ trvale, nějaké zvýhodnění u zaměstnavatelů ?? Děkuji. Bohuslav.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bohuslave,

příspěvek podle § 78 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti se od 1. 1. 2018 nezvyšuje a zůstává tudíž ve stejné výši, to je 5000,- Kč na mzdové výdaje a 1000,- Kč na zvýšené náklady v souvislosti se zaměstnáváním OZP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji