Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ozz

Autor Svoboda
Předmět ozz
Dotaz

Dobrý den pane Kráso ! Včera a dnes  jsem četl příspěvky na ozz. Včera jste odpovídal, že vláda (Rusnokova !) ,prý vrátila status OZZ zpět do hry o zaměstnanost ( jasně,musí schválit  nová PS !!)  ,nicméně jen (návrh ?) s   4.000,-Kč. příspěvkem od státu,také jste psal.že je to málo. Díky za pochopení.  Pochopitelně, každý zaměstnavatel za tento příspěvek od státu lidi propustí,to již vím. Důvod k propuštění se vždy najde,aby to nebylo jako z důvodu malého příspěvku od státu těmto firmám. (Bez ohledu na podepsání,nebo nepodepsání nějaké  výpovědi dohodou). Tak že propouštění těchto lidí bude nadále vesele pokračovat.  Dotaz -  myslíte si, že nová poslanecká sněmovna bude nakloněna k plnému     (zatím do konce roku  2014 !) ,     platnému , stávajícímu příspěvku od státu ??  A kdy se tímto bude  PS zabývat ??? Je  něco přes  40.000 osob,kteří  čekají na vyjádření PS !!! Děkuji za Vaše odpovědi.  Hezký zbytek dne. B.Svoboda.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Svobodo,

PS se určitě návrhem zákona zabývat bude, protože je povinna takový zákon projednat a myslím si také, že jej schválí. Domnívám se také, že je pravděpodobné, že bude navýšen příspěvek na podporu v zaměstnávání OZZ.

S pozdravem Václav Krása