Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ozz

Autor Bohuslav
Předmět ozz
Dotaz

Dobrý den pane Kráso ! Prosím, bude se tato nová úřednická vláda zabývat také  OZZ (trvale , platnost končící  31.12. 2014!) ) ??Nebo se čeká na novou politickou, aby rozhodla, jestli vůbec ji to bude zajímat. Děkuji. Zdraví Bohuslav.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bohuslave,

platnost OZZ končí již 31. 12. 2013. Vláda by měla v nejbližší době schválit novelu zákona o zaměstnanosti, která navrací OZZ zpět do zákona. Vše by se mělo snad stihnout do konce letošního roku, ale záleží samozřejmě na politické situaci.

S pozdravem Václav Krása