Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

otaka

Autor p.lakatos
Předmět otaka
Dotaz

dobri den mam castecni duchot a dos niski 4700 pracuju na plni uvazek a mam jen 38korun na hodinu u me podniku  tak mam mesicne 5800ale fur mi hovori ze mam duchot vic si videlat nemohu je nas tam dos co mame castecni duchot  a vic nam nedaji delam spapirem skratka je to podnik pro postizene otaska chci je to spravne nebo ne ze nam davaju min nes ostatnim co duchot nemaji maji 48co ho nemaji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Lakatoši,

v případě, že pobíráte ČID, nemáte žádné omezení výdělku. Váš zaměstnavatel Vám lže. Myslím si, že tak činí proto, že nemá prostředky na vyšší mzdy a chce si Vás udržet. Ale není pravda, že byste měl omezení výdělku.

S pozdravem Václav Krása