Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Osoba zdravotně znevýhodněná

Autor Karasz
Předmět Osoba zdravotně znevýhodněná
Dotaz

Dobry den mel bych dotaz , v červnu mi končí status Osoba zdravotně znevýhodněná.Pomocí Ozz jsem si našel zaměstnání o které bych nerad přišel.Můj zdravotní stav se nezlepšil,naopak ještě se zhoršil.Byl jsem u obvodní a ta mi řekla,že si to mám zařídit sám.Potřeboval bych poradit,jak si mám zažádat o prodloužení a kam mám zajít.

Děkuji za odpověď

s pozdravem Karasz

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karaszi,

podejte žádost na Úřad práce s tím, že žádáte o prodloužení statusu OZZ. Úřad práce by Vás měl poslat na posouzení k Lékařské posudkové komisi a na základě toho Vám vydat potvrzení o OZZ.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji