Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ohledně pracovní doby

Autor Hana
Předmět ohledně pracovní doby
Dotaz Dobrý den ,Pane Kráso je možné upravit pracovní dobu v chráněné dílně děláme 6hodin deně od Pondělí do Pátku,ale chcou nám zkrátit pracovní dobu o jeden den jen do Čtvrtka a pak být zadarmo doma,ale nevím jak toje že Úřad práce by mněl proplácet když není práce 60procent.A jěště bych chtěla vědet kolik dostává příspěvek když je ČID,CID,A Snížena pracovní schopnost,jestli jsou v tom nějaké rozdíly.Děkuji za kladné vyřízení Paní Hana.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

zaměstnavatel může po dohodě se zaměstnanci upravitT PRACOVNÍ DOBU, a to například tak, že zaměstnanci budou dělat pouze 4 dny v týdnu. Vždy to však musí být po dohodě s nimi. Pokud jde o příspěvek pro zaměstnavatele, tak ten je stejný u všech stupňů ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.