Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odpověd na Váš dotaz

Autor Anna Bangová
Předmět odpověd na Váš dotaz
Dotaz Vážený pane Krása, zaevidovat jsem ho chtěla hned po tom co to dostal, ale paní Zelinková na prac. úřadě Prahy 2 mi řekla že to nemá cenu protože ho stejně nikdo nezaměstná , takže myslíte že bych to měla zkusit znovu? s díky Anna Bangová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bangová,

paní zelenková Vám nemá co povídat, že to nemá cenu. někteří úředníci jsou hlupáci. Pokud paní Zelinková nebude chtít vašeho manžela zaevidovat, tak jí řekněte, že na ní podáte žalobu, protože tím poškozuje Vašeho manžela.

S pozdravem Václav Krása