Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebr.ČID nástup do zaměstnání

Autor Jana Nováčková
Předmět odebr.ČID nástup do zaměstnání
Dotaz

Dobrý den pane Krása,

byl mi odebrán v únoru ČID,takže jsem zdravá jako řípa,podařilo se mi najít si místo/po dlouhé dobe/,ale lékařka mi nechce do vstupní prohlídky napsat,že jsem zdravá/tedy dle LPK/,co mám dělat?Děkuji J.Nováčková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováčková,

lékařka by Vám neměla napsat, že jste zdravá, ale, že jste schopna vykonávat uvedené zaměstnání, a to se mi zdá, že by neměl být žádný problém. Pokud Vám však nechce dát ani toto potvrzení, tak bude nejlepší, když požádáte o stanovisko svého odborného ošetřujícího lékaře. Pokud byste nesehnala ani touto cestou vyjádření lékaře, tak se znovu ozvěte.

S pozdravem Václav Krása