Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ODEBRÁNÍ ID

Autor Marie
Předmět ODEBRÁNÍ ID
Dotaz

Ještě jednou Vás zdravím pane Krása. Chci se zeptat,pokud mám v minulém rozhodnutí o ID 1.st.napsánu větu :POSUZOVANÁ JE SCHOPNA PO VZNIKU INV.1.ST.VYKONÁVAT SOUSTAVNOU VÝDĚLEČNOU ČINNOST JEN V PODSTATNĚ MENŠÍM ROZSAHU A INTENZITĚ, znamená to, že jsem nemohla pracovat na úvazek 35 hod.týdně, i když práce je určená pro invalidu a není náročná a omezující moje postižení? (pracuji na telef.ústředně a jezdím pro firmu pro poštu a do banky....)

Děkuji Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

je podivné, že Vám toto napsali do rozhodnutí. Při pobírání ID I. stupně máte pokles pracovních schopností, ale neměla byste mít omezení pracovních aktivit.

S pozdravem Václav Krása