Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Alena
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den,ráda bych se Vás zeptala jestli mně zaměstnavatel v chráněné dílně může nutit dělat práci na kterou mám důchod a říct mi kam by přišel kdyby na to bral ohled.V životě jsem se nesetkala s takovým ponižováním jako v chráněné dílně.Děkuji . 

Odpověd na dotaz:

 
Vážená paní Aleno,

zaměstnavatel Vás nemůže nutit k výkonu prací, které by zhoršily Váš zdravotní stav. Proto jej na tuto skutečnost upozorněte. Pokud byste měla dále problémy, můžete na zaměstnavatele podat stížnost na oblastním inspektoriátu práce.

S pozdravem Václav Krása