Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor dušánková irena
Předmět Nový dotaz
Dotaz

mám čid,pracuji na 4h  denně,zaměstnavatel od nas požaduje vyměr id a poslední složenku ,jsem povinná toto poskytnout ???s pozdravem

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dušánková,

pravděpodobně pracujete u zaměstnavatele, který zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením a on chce požádat o příspěvek podle § 78 zákona o zaměstnanosti, případně chce na Vás uplatnit slevu na dani. Tudíž potřebuje prokázat, že opravdu pobíráte ID. Tyto údaje musí předkládat čtvrtletně.

S pozdravem Václav Krása