Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Pavel Uřidil
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den,

 omlouvám se ale asi ste mou otázku nepochopil. Já vím, že nemám větu vychází z § 39, odst. 4, písmeno f) ale ani nemám větu, že nesmím pracovat za mimořádných podmínek.Jen mě přeřadili do III.stupně a já vůbec nevím jestli můžu pracovat či nikoliv :( Je mi 22 let a sedět doma 24 hodin denně se mi fakt nehce.Děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Uřídile,

já jsem Vaši otázku velmi dobře pochopil a zcela jasně jsem Vám napsal, že pokud přímo tuto větu nemáte uvedeu v rozhodnutí, tak Vaše pracovní aktivita může ohrozit vyplácení Vašeho ID. Vždy doporučuji, aby při pobírání PID nebyla pracovní aktivita větzší než 1/3 pr. úvazku.

S pozdravem Václav Krása