Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den, pracuji v chráněné dílně s 20 kolegy, bohužel v této době nemáme práci. Majitel dnes přišel a oznámil že nás všechny propustí. Chce abychom mu podepsali dohodu.Dvrdí,že od státu v dnešní době na nás nic nedostane. Prosím oradu jaké máme možnosti. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážení,

doporučuji Vám, abyste nepodepisovali žádnou dohodu. Zaměstnavatel dostává dávku ve výši 75 % Vaší mzdy. Musí však odvést pojištění. On by se měl pokusit dohodnout s Úřadem práce na řešení.

S pozdravem Václav Krása