Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor
Předmět Nový dotaz
Dotaz dobry den prosim vas mam invalidni důchod prvního stupně chtěl bych pracovat na místě vyhrazeném pro ozp ale nejsem veden na uřadu práce zaměstnavatel tak asi na mne nedostane žadny příspěvek ne bo ano. je v tom rozdíl jestli vedeny sem nebo ne.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane,

pokud nastoupíte k zaměstnavateli zaměstnávajícímu více než 50 % OZP, tak na Vás zaměstnavatel budet dostávat příspěvek, i když jste nebyl v evidenci ÚP. Podmínka evidence na ÚP se vztahuje pouze na veřejně prospěšnou práci.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.