Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Věra
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den,pobírám invaliditu Istupně a v loni jsem začala pracovat na chráněné dílně.chodím pravidelně k lékaři ,ale zatím jsem ještě nebyla v pracovní neschopnosti.Můžu přijít o invalidní důchod ,když si neřeknu u doktora oneschopenku. Děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Věro,

invalidní důchod se neposuzuje podle toho, jak často jste v pracovní neschopnosti. Pokud nemáte zdravotní obtíže, tak je zbytečné, abyste chodila k lékaři a pobírala nemocenské dávky.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji