Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Petra
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat,Když jsem byla těhotná a mám ID III.st.,tak jsem neměla nárok na MD,jen na rodičovský příspěvek.Ted jsem opět těhotná v ID a k tomu jsem ještě zaměstnána na HPP na dobu neurčitou.Mám nárok na mateřskou dovolenou jako zaměstnankyně když mám plný ID?? Děkuji za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Petro,

pokud jste zaměstnaná, tak dle mého názoru máte nárok na mateřskou dovolenou. Domnívám se však, že tato mateřská dovolená bude poskytnuta pouze v délce, stejně jako u dávek v pracovní neschopnosti. To je po dobu 70 dní. Doporučuji Vám však, abyste se v této věci raději obrátila na OSSZ, kde by Vám měli odpovědět přesně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji