Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nový dotaz

Autor tomaskinkor
Předmět nový dotaz
Dotaz dobrý den chci vás poprosit o radu a předem děkuji za odpověd.má sprostředkovatelka mi dala doporučenku na zaměstnání.den předtím mi známý slíbil že mohu pracovat u něho ve firmě.s doporučenkou jsem se dostavil a jednatel chtěl abych nastoupil druhý den.já jsem mu řekl že mám rozjednanou jinou prácj a budu to do 3 dnů vědět.když by nevyšla ihned nastoupím.pán mi do doporučenky napsal že jsem odmítl zaměstnání.což ale není pravda.sprostředkovatelka mě chce vyloučit z evidence na 6 měsíců a dnes jsem obdržel poštou zahájení o správním řízení.ta druhá práce mi bohužel nevyšla.termín schůzek jsem na úp vždy dodržel.mají na to právo a jak se mohu bránit?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kinkore,

v této věci Vám moc nepomohu. je potřeba, abyste přesvědčil ÚP ve správním řízení, že nedošlo k Vašemu pochybení. ÚP by měl zahájit správní řízení až po opakovaném odmítnutí zaměstnání. Po doručení rozhodnutí můžete samozřejmě podat odvolání, ale nejlépe by bylo, kdybyste skutečně nastoupil do práce.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji