Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor 1 stupen důchodu
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den, manžel má 1 stupen důchodu, veden na úřadu práce, našel si práci, jezdí s autem - práce je na dohodu. Bohužel se ale stala ta věc, že měl mít schůzku na úřadu práce, nějak na to zapomněl a z úřadu práce ho bohužel vyloučili - jeho blbost. Paní na úřadu práce mu říkala že má jít na OSSZ, z jakého důvodu to neřekla. Poradíte co dál? Nebosi má hledat zaměstnání bez dohody, nebo to nějak jde . Díky za odpověd

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

nerozumím tomu, že by při absenci na jedné schůzce došlo k vyřazení Vašeho manžela z evidence uchazečů o zaměstnání. Proti tomu by se člověk měl bránit. Spíše se obávám toho, že Váš manžel pracoval na dohodu, aniž by to nahlásil na ÚP. Pokud nechce mít problém s důchodem, tak je nezbytné, aby si našel zaměstnání, které bude na řádnou pracovní smlouvu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji