Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nové zaměstnání

Autor Hana
Předmět Nové zaměstnání
Dotaz Dobrý den pane Kráso, mám ID 3. stupně a když jsem byla naposledy u posudkové komise, tak jsem se pak dozvěděla, že mi přiklepli můj ID již bez následných kontrol. Takže jsem pochopila, že si mě ke komisi již zvát po dalších pár letech nebudou. Nyní mám možnost nastoupit do práce, ale úvazek je 20 hod. týdně. Zajímalo by mě, jaká je provázanost a zda na posudkovém zjistí, že pracuju a na základě toho si mě můžou pozvat znovu ke komisi? Děkuji Hana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

pokud Vám bylm již důchod stanoven na dobu trvalou, tak se domnívám, že zaměstnání 20 hodin týdně není problém a doporučuji Vám, abyste toho využila a do zaměstnání nastoupila.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji