Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Neprosím o radu, ale spíš o pomoc

Autor Ilona Štylárková
Předmět Neprosím o radu, ale spíš o pomoc
Dotaz

Vážený pane Kráso, ne vlastní vinnou jsem se stala Id 2 st. Potkalo mně mozkové aneurisma. částečně jsem ochrnula na levou stranu těla. naučila jsem se znovu chodit a být soběstačná. mám za sebou 3 operace mozku. a žiju.Vllastně bych si neměla stěžovat. řešíte horší případy, ale proč vlastně píši. díky tomuhle jsem ztratila práci, protože si netroufám jezdit autem a zvládnu jen nákup do obchodu, který je asi 200 m. ráda bych něco dělala a jelikož nemám nárok na žádný příspěvek, nemůžu rodině nijak přispět. žijeme jen s manželové výplaty a mého důchodu, mám doma ještě dceru, která je studující a právě porodila. hledala jsem nějaké práce na doma na internetu, ale většinou jsou to jen podvody, které z Vás chtějí vytáhnout peníze, Proto jsem Vás chtěla poprosit jestli nevíte o nějakéfirmě, která by mně dala nějakou ruční z domova abych si přividělala.                                                                       

děkuji                                                                                                                                                                                                              

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Štylárková,

jediné co pro Vás mohu udělat je dát Vám odkaz na www.prazeprozp.cz, kde jsou nabídky práce pro lidi se zdravotním postižením.

Váce pro Vás bohužel nemohu udělat.

S pozdravem Václav Krása