Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nepřiznání důchodu

Autor Hana
Předmět Nepřiznání důchodu
Dotaz Dobrý den pane Kráso, jsem nyní v situaci, kdy se chystám nepřiznat zaměstnavateli důchod./vážné důvody/ Vím, že je na to nějaký paragraf, že se to nesmí. Zajímalo by mě, zda je v silách zaměstnavatele na tento fakt nějak přijít a co by se pak mohlo dít? Děkuji Hana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

zaměstnavatel se pravděpodobně poměrně brzo dozví, že pobíráte invalidní důchod, protože mu to sdělí ČSSZ. Vy hlavně takového zaměstnavatele připravujete o možnost snížit si daň, a tudíž se domnívám, že můžete dostat výpověď, protože svým jednáním poškozujete zaměstnavatele.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji